Czyszczenie i Pielęgnacja Skór

Dzięki usłudze czyszczenia skór w samochodzie przywrócisz urok i oryginalność tapicerce skórzanej. Zabieg wpływa znacząco na przedłużenie żywotności skór oraz doprowadza je do salonowego wyglądu. Oferujemy również możliwość impregnacji oraz renowacji skór.
Działamy na terenie Śląska tj. Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze oraz na obszarze całej Polski.

Cena usługi:
199 PLN (netto)
Czas wykonania:
3-4 godzinyZalety czyszczenia i pielęgnacji skor

  • Zdecydowana poprawa wyglądu skór
  • Doprowadzenie do salonowego stanu (gdy brak uszkodzeń mechanicznych)
  • Zwiększenie komfort podróżowania
  • Przedłużenie żywotności tapicerki
  • Wzrost wartości pojazdu


Tapicerka skórzana jako element będący w ciągłym użyciu, bardzo szybko się brudzi i narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia. Czyszczenie skóry w samochodzie specjalistyczną chemią to bezpieczny zabieg dla naturalnej skóry, który przywróci idealny wygląd każdej tapicerce. Dokładne czyszczenie pozwala usunąć największy brud, który pojawił się nawet głęboko w strukturze skóry, a przy tym odżywia ją i przedłuża jej żywotność. Nie sposób pominąć, że czysta, pachnąca samochodowa skóra zdecydowanie wpływa na komfort każdej podróży, poprawia samopoczucie wszystkich pasażerów, a przy tym podwyższa wartość samochodu.
*Czyszczenie skór to usługa przeznaczona dla wszystkich samochodów, gdzie tapicerka skórzana posiada oznaki zużycia oraz nie została wcześniej zaimpregnowana.


Zobacz nasze pozostałe usługi