Ceramiczna ochrona tapicerki, co daje, czym tak naprawdę jest ?Ceramiczna ochrona tapicerki to innowacyjna technologia. Daje znakomite rezultaty przy niewielkim nakładzie pracy. Co ważne, jej efekt ochronny utrzymuje się przez długi czas. Zdecydowanie warto dowiedzieć się więcej na temat tej technologii.

Ceramiczna ochrona tapicerki skórzanej

Do ochrony tapicerki skórzanej służy linia specjalnych produktów - preparaty tworzą na powierzchni skóry specjalną powłokę. Jest to nanocząsteczkowa sieć ceramiczna. Pozwala ona skórze swobodnie oddychać i jednocześnie chroni ją przed promieniowaniem UV. Co ciekawe, dodatkowo odnawia kolory i przywraca im pierwotny blask. Jeżeli zaś tapicerka ma matowe wykończenia, to pozostają nienaruszone.

Ceramiczna ochrona tapicerki skórzanej jest bardzo trwałym rozwiązaniem. Nałożona powłoka może utrzymywać się nawet do 12 miesięcy. To jednak nie jedyna zaleta. Bardzo dobrze odpycha brud, dzięki czemu tapicerka jest łatwiejsza w czyszczeniu. Do tego powłoka ceramiczna jest odporna na wodę. Nie dopuszcza do tego, by skóra wchłonęła ciecz. W konsekwencji wnętrze auta na długo pozostanie w doskonałym stanie.

Ceramiczna ochrona tapicerki materiałowej

Technologia ceramicznej ochrony tapicerki nie odnosi się wyłącznie do skóry. By właściciele tekstylnych tapicerek nie czuli się pominięci, stworzono specjalny impregnat. Jego działanie również opiera się o powłokę z ceramicznych nanocząsteczek. Po zastosowaniu preparatu obicia foteli z tekstyliów stają się niewrażliwe na wodę i inne ciecze (dzięki temu nie będą chłonąć rozlanych napojów), ponieważ utrzymają się one na powierzchni.

Powłoka ceramiczna na tekstyliach ma jeszcze jedno działanie podobne do preparatów do skóry. Wszystkie materiały nią pokryte są bardziej odporne na zabrudzenia. Cząsteczki ceramiczne skutecznie odpychają brud. I efekt ten utrzymuje się przez długi czas. I wszystkie te zalety są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ceramiczna ochrona tapicerki ze skóry, jaki i tekstyliów to pożyteczna technologia. Sprawia, że obicia na dłużej zachowują znakomity wygląd. Stają się mniej podatne na zabrudzenia oraz ciecze. Nie blakną po zetknięciu z promieniowaniem UV. To wszystko sprawia, że nawet po długim użytkowaniu wnętrze auta wygląda jak nowe. To chyba największa z zalet opisywanego rozwiązania.