Czyszczenie i Pielęgnacja Skór

Dzięki usłudze czyszczenia skór w samochodzie przywrócisz urok i oryginalność tapicerce skórzanej. Zabieg wpływa znacząco na przedłużenie żywotności skór oraz doprowadza je do salonowego wyglądu. Oferujemy również możliwość impregnacji oraz renowacji skór.
Zapraszamy do kontaktu klientów z całego Śląska: Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze oraz z obszaru całej Polski.Zalety czyszczenia i pielęgnacji skor

  • Zdecydowana poprawa wyglądu skór
  • Doprowadzenie do salonowego stanu (gdy brak uszkodzeń mechanicznych)
  • Zwiększenie komfort podróżowania
  • Przedłużenie żywotności tapicerki
  • W cenie impregnacja natryskowa
  • Wzrost wartości pojazdu


Tapicerka skórzana jako element będący w ciągłym użyciu, bardzo szybko się brudzi i narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia. Czyszczenie skóry w samochodzie specjalistyczną chemią to bezpieczny zabieg dla naturalnej skóry, który przywróci idealny wygląd każdej tapicerce. Dokładne czyszczenie pozwala usunąć największy brud, który pojawił się nawet głęboko w strukturze skóry, a przy tym odżywia ją i przedłuża jej żywotność. Nie sposób pominąć, że czysta, pachnąca samochodowa skóra zdecydowanie wpływa na komfort każdej podróży, poprawia samopoczucie wszystkich pasażerów, a przy tym podwyższa wartość samochodu.
*Czyszczenie skór to usługa przeznaczona dla wszystkich samochodów, gdzie tapicerka skórzana posiada oznaki zużycia oraz nie została wcześniej zaimpregnowana.


Zobacz nasze pozostałe usługi


X
X