+48 516 002 003
Wybierz usługę

Posiadasz unikatowy samochód i chcesz skorzystać z profesjonalnego detailingu w jednym z najlepszych studiów car detailingowych w Europie?

 

Bez względu na lokalizację, w której mieszkasz teraz masz taką możliwość. Uruchomiliśmy usługę specjalistycznej krytej lawety, która odbierze Twoje auto z dowolnego adresu i odwiezie je na miejsce po wykonaniu usługi. Nie musisz zajmować się logistyką.

Skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy wszystko tak, aby bezpiecznie i jak najszybciej zrealizować usługę, na której Ci zależy.

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji detailingu 360 dla najbardziej luksusowych i unikatowych samochodów na rynku.

Specjalizujemy się w powłokach ceramicznych oraz foliach ochronnych dla wszystkich typów samochodów.

Poznaj jakość najlepszych zabezpieczeń lakieru na rynku i doświadcz efektu, który odmieni oblicze Twojego samochodu.

Poznaj korzyści:

 • Odbierzemy Twój samochód profesjonalną krytą lawetą ze wskazanego adresu
 • Po wykonanej usłudze odwieziemy samochód na wskazany adres
 • Ubezpieczenie samochodu podczas transportu i obecności w naszym salonie
 • Wszystkie rodzaje samochodów: luksusowe, oldtimery, sportowe, reklamowe i wystawowe
 • Szybkie terminy realizacji
 • Atrakcyjne ceny wszystkich pakietów, zamów najwyższy i otrzymaj transport lawetą gratis!

Skontaktuj się z nami i powierz swój samochód w ręce profesjonalistów. Wypełnij formularz lub zadzwoń tel.: +48 516 002 003

więcej

Posiadasz unikatowy samochód i chcesz skorzystać z profesjonalnego detailingu w jednym z najlepszych studiów car detailingowych w Europie? Bez względu na lokalizację, w której mieszkasz teraz masz taką możliwość. Uruchomiliśmy usługę specjalistycznej krytej lawety, która odbierze Twoje auto z dowolnego adresu i odwiezie je na miejsce po wykonaniu usługi. Nie musisz zajmować się logistyką. Skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy wszystko tak, aby bezpiecznie i jak najszybciej zrealizować usługę, na której Ci zależy.

 

Zaufali nam
Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Realizacje: Lexus LC 500h i Porsche 911 Carrera S

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Realizacje: Volvo XC60

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Realizacje: Mazda 6, Vespa Special

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Realizacje: BMW 750i

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Realizacje: Skoda SuperB

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Realizacje: BMW 750LI

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Realizacje: Volvo XC90

Grzegorz Cebula „C-Bool”

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

Realizacje: BMW X7

 

 

ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
JAK NAJLEPIEJ ZABEZPIECZYĆ TWÓJ SAMOCHÓD?

Podaj dane kontaktowe. Zadzwonimy do Ciebie
w najbliższym możliwym terminie.

  TEL. +48 516 002 003

  Poniedziałek – piątek: 9:00–17:00
  SOBOTA:8:00–14:00