Hybrydowa ochrona lakieru

W dobie coraz większej ilości usług świadczonych przez firmy detailingowe pewnie nieraz zastanawiałeś się jaka ochrona lakieru jest najlepsza? Powłoka ceramiczna, czy powłoka kwarcowa ? Nasz zespół specjalistów wychodzi naprzeciw coraz większym wymaganiom klienta i oferuje jeszcze lepsze zabezpieczenie lakieru samochodowego – powłokę hybrydową.
Dlaczego powłoka hybrydowa i jaki efekt uzyskamy decydując się na taką ochronę?
Powłoka hybrydowa to połączenie powłoki ceramicznej i powłoki kwarcowej. Nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi, a przy tym co najważniejsze - chroni przed zarysowaniami. Dzięki wyjątkowej gładkości powierzchni powłoki uzyskujemy efekt hydrofobowy, czyli odpychania wody. Zdecydowanie wpływa on na łatwiejszą pielęgnację pojazdu, spowalnia w znaczy sposób brudzenie, jednocześnie zapobiegając korozji i oksydacji lakieru.

Pisemna gwarancja jakości.

Pamiętaj, że stale dążymy do doskonałości. U nas zawsze znajdziesz najlepsze, najnowocześniejsze i sprawdzone powłoki ochronne na rynku. Warto podkreślić, ze wykonanie takiej usługi nie powoduje utraty gwarancji na samochód, a cena powłoki hybrydowej jest zależna od opcji ochrony, na która się zdecydujesz.
Istnieje również możliwość zabezpieczenia samochodu foliami ochronnymi.


Zobacz nasze pozostałe usługi


X
X