Przyciemnianie Szyb Folią

Przyciemnione szyby nadają elegancji, ograniczają nagrzewanie się wnętrza samochodu oraz zapobiegają płowieniu wewnętrznych plastików poprzez ograniczenie działania słońca. Przyciemnienie szyb pozwala na zachowanie więcej prywatności wewnątrz oraz sprawiają, że transportowane przez nas towary są niewidoczne.

Zapraszamy do kontaktu klientów z całego Śląska: Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry, Rybnik, Knurów oraz z obszaru całej Polski.

Cena usługi:
indywidualna wycena
Czas wykonania:
1 dzień
Trwałość:
dożywotnia


Zalety przyciemnienia szyb

  • Eksluzywny wygląd

  • Ograniczone nagrzewanie wnętrza

  • Zapobieganie blaknięciu wewnętrznych tworzyw sztucznych
  • Zwiększenie komfortu podróżowania


Przyciemnienie szyb to nie tylko poprawa względów estetycznych, ale także szereg praktycznych rozwiązań. Samochody z przyciemnionymi szybami wyglądają bardziej luksusowo oraz elegancko niezależnie od linii nadwozia, a w zależności od upodobań klienta można stosować folie o różnym stopniu przyciemnienia. Prócz walorów wizualnych przyciemnienie szyb to korzyści praktyczne. Przede wszystkim znaczne ograniczenie nagrzewania się wnętrza samochodu, co jest szczególnie przydatne w letnich porach roku. Ograniczenie dopływu światła to także zapobieganie płowieniu plastików i innych tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu, których jakość często pozostawia wiele do życzenia. O czym warto również pamiętać? Zdecydowanie o poprawie komfortu użytkowania, zwiększeniu prywatności oraz o przewożonych towarach, które dzięki przyciemnionym szybom są zupełnie niewidoczne. Nie sposób pominąć również poprawy bezpieczeństwa. Dzięki folii o wiele trudniej włamać się do samochodu po zbiciu szyby, która po skruszeniu dalej przylega do powierzchni folii. *Przyciemnianie szyb to usługa skierowana do wszystkich rodzajów samochodów. Luksusowy wygląd i właściwości komfortu dostępne dla każdego pojazdu.


Zobacz nasze pozostałe usługi