+48 516 002 003
Wybierz usługę

Przyciemnione szyby nadają elegancji, ograniczają nagrzewanie się wnętrza samochodu oraz zapobiegają płowieniu wewnętrznych

plastików poprzez ograniczenie działania słońca. Przyciemnienie szyb pozwala na zachowanie więcej prywatności wewnątrz

oraz sprawiają, że transportowane przez nas towary są niewidoczne.

Przyciemnienie szyb to nie tylko poprawa względów estetycznych, ale także szereg praktycznych rozwiązań. Samochody

z przyciemnionymi szybami wyglądają bardziej luksusowo oraz elegancko niezależnie od linii nadwozia, a w zależności

od upodobań klienta można stosować folie o różnym stopniu przyciemnienia. Prócz walorów wizualnych przyciemnienie szyb to
korzyści praktyczne. Przede wszystkim znaczne ograniczenie nagrzewania się wnętrza samochodu, co jest szczególnie przydatne
w letnich porach roku. Ograniczenie dopływu światła to także zapobieganie płowieniu plastików i innych tworzyw sztucznych
wewnątrz samochodu, których jakość często pozostawia wiele do życzenia. O czym warto również pamiętać?
Zdecydowanie o poprawie komfortu użytkowania, zwiększeniu prywatności oraz o przewożonych towarach, które dzięki
przyciemnionym szybom są zupełnie niewidoczne.

Nie sposób pominąć również poprawy bezpieczeństwa. Dzięki folii o wiele trudniej włamać się do samochodu po zbiciu szyby,
która po skruszeniu dalej przylega do powierzchni folii.

*Przyciemnianie szyb to usługa skierowana do wszystkich rodzajów samochodów. Luksusowy wygląd i właściwości komfortu dostępne dla każdego pojazdu.

 

Przyciemnianie Szyb
  • eksluzywny wygląd

  • ograniczone nagrzewanie wnętrza
  • zapobieganie blaknięciu wewnętrznych tworzyw sztucznych
  • zwiększenie komfortu podróżowania
Zaufali nam
Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Realizacje: Lexus LC 500h i Porsche 911 Carrera S

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Realizacje: Volvo XC60

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Realizacje: Mazda 6, Vespa Special

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Realizacje: BMW 750i

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Realizacje: Skoda SuperB

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Realizacje: BMW 750LI

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Realizacje: Volvo XC90

Grzegorz Cebula „C-Bool”

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

Realizacje: BMW X7

 

 

Ostatnie realizacje
ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
JAK NAJLEPIEJ ZABEZPIECZYĆ TWÓJ SAMOCHÓD?

Podaj dane kontaktowe. Zadzwonimy do Ciebie
w najbliższym możliwym terminie.

    TEL. +48 516 002 003

    Poniedziałek – piątek: 9:00–17:00
    SOBOTA:8:00–14:00