+48 516 002 003
Wybierz usługę

Doprowadzenie tapicerki do salonowego stanu

Usługa kompleksowej renowacji skóry samochodowej polega na usunięciu wszelkiego rodzaju

przetarć, pęknięć, dziur i przebarwień. W efekcie regeneracji, tapicerka samochodowa odzyskuje pierwotny

kolor i wygląd. Dodatkowo oferujemy zabezpieczenie tapicerki skórzanej powłoką ochronną

lub impregnatem. Jeżeli stan foteli samochodowych w Twoim samochodzie przestał Cię cieszyć, powierz je naszym

specjalistom.

Ze względu, iż jednym z najbardziej narażonych elementów na zużycie są fotele samochodowe, bardzo

często po pewnym okresie użytkowania, ich stan pozostawia wiele do życzenia. Odbarwienia, przetarcia, głębokie zabrudzenia,

czy dziury to powszechnie znane uszkodzenia tapicerki skórzanej. Regeneracja skóry samochodowej to profesjonalny proces naprawy,

dzięki któremu możliwe jest doprowadzenie zużytej i zniszczonej tapicerki do stanu niemal idealnego. Należy podkreślić, że renowacja foteli

samochodowych oraz każdej innej tapicerki skórzanej jest zabiegiem trwałym, a element po naprawie nie różni się niczym od pozostałej części skór.

*Renowacja skórzanej tapicerki to idealna usługa dla używanych samochodów, w których tapicerka skórzana została uszkodzona mechanicznie bądź pod wpływem czasu, a właściciel ceni wysoki komfort podróżowania.

 

 

 

Renowacja skór
  • doprowadzenie tapicerki do salonowego stanu
  • precyzyjnie wykonana usługa
  • brak konieczności kupowania nowego zestawu tapicerki
  • wzrost wartości pojazdu
Zaufali nam
Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Realizacje: Lexus LC 500h i Porsche 911 Carrera S

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Realizacje: Volvo XC60

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Realizacje: Mazda 6, Vespa Special

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Realizacje: BMW 750i

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Realizacje: Skoda SuperB

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Realizacje: BMW 750LI

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Realizacje: Volvo XC90

Grzegorz Cebula „C-Bool”

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

Realizacje: BMW X7

 

 

Ostatnie realizacje
ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
JAK NAJLEPIEJ ZABEZPIECZYĆ TWÓJ SAMOCHÓD?

Podaj dane kontaktowe. Zadzwonimy do Ciebie
w najbliższym możliwym terminie.

    TEL. +48 516 002 003

    Poniedziałek – piątek: 9:00–17:00
    SOBOTA:8:00–14:00