Regeneracja, renowacja i naprawa skórzanej tapicerki samochodowej

Usługa kompleksowej renowacji skóry samochodowej polega na usunięciu wszelkiego rodzaju przetarć, pęknięć, dziur i przebarwień. W efekcie regeneracji, tapicerka samochodowa odzyskuje pierwotny kolor i wygląd. Dodatkowo oferujemy zabezpieczenie tapicerki skórzanej powłoką ochronną lub impregnatem.
Zapraszamy do kontaktu klientów z całego Śląska: Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze oraz z obszaru całej Polski.Zalety renowacji skór

  • Doprowadzenie tapicerki do salonowego stanu
  • Precyzyjnie wykonana usługa
  • Brak konieczności kupowania nowego zestawu tapicerki
  • Wzrost wartości pojazdu


Jeżeli stan foteli samochodowych w Twoim samochodzie przestał Cię cieszyć, powierz je naszym specjalistom. Ze względu, iż jednym z najbardziej narażonych elementów na zużycie są fotele samochodowe, bardzo często po pewnym okresie użytkowania, ich stan pozostawia wiele do życzenia. Odbarwienia, przetarcia, głębokie zabrudzenia, czy dziury to powszechnie znane uszkodzenia tapicerki skórzanej. Regeneracja skóry samochodowej to profesjonalny proces naprawy, dzięki któremu możliwe jest doprowadzenie zużytej i zniszczonej tapicerki do stanu niemal idealnego. Należy podkreślić, że renowacja foteli samochodowych oraz każdej innej tapicerki skórzanej jest zabiegiem trwałym, a element po naprawie nie różni się niczym od pozostałej części skór.
*Renowacja skórzanej tapicerki to idealna usługa dla używanych samochodów, w których tapicerka skórzana została uszkodzona mechanicznie bądź pod wpływem czasu, a właściciel ceni wysoki komfort podróżowania.


Zobacz nasze pozostałe usługi


X
X