Vouchery


Każdy z nas wie, że znaleźć wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby nie jest łatwo ✨ Wybierz Bon Upominkowy, który pozwoli osobie obdarowanej na wybór jakiejkolwiek usługi z naszej oferty. Szeroki wachlarz usług sprawi, że każdy znajdzie prezent o jakim marzył 🎀 12 miesięcy na realizację do końca 2019 roku.
Cenimy jakość i wyjątkowość, dbamy o najmniejszy detal - jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego też z myślą o Was i o Waszych bliskich stworzyliśmy wyjątkowe Bony Upominkowe na dowolną okazję.
Bony upominkowe wykonane są z najwyższej jakości surowca metalu, dzięki temu wyglądają bardzo ekskluzywnie i prestiżowo. Dodatkowo każdy bon posiada hologram z datą ważności.
Spraw bliskim radość – wybierz niezwykły i oryginalny prezent, który zapewni niezapomniane przeżycia dla bliskiej osoby.
Bony Upominkowe do nabycia:
• 500 PLN
• 1000 PLN

REGULAMIN PROGRAMU „BONY UPOMINKOWE”

 1. Niniejszy regulamin określa zasady działania Bonów Upominkowych. Organizatorem programu jest firma Bracia Pietrzak S.C. Robert Pietrzak, Mariusz Pietrzak (zwana dalej Studio Braci Pietrzak) z siedzibą w Gliwicach, ul. Pszczyńska 192, 44-100. Celem programu jest promocja sprzedaży usług oraz marketing firmy Bracia Pietrzak S.C. Miejscem prowadzenia programu jest siedziba firmy przy ul. Pszczyńskiej 192 w Gliwicach.
 2. Bracia Pietrzak S.C. produkuje na własny koszt Bony Upominkowe (zwane dalej “Bonami”) o wartości 500 zł i 1000 zł. Każdy Bon posiada hologram, oraz termin ważności.
 3. Bony Upominkowe są środkiem płatniczym w Studio Braci Pietrzak przy ul. Pszczyńskiej 192 w Gliwicach.
 4. Bony Upominkowe można nabyć w Studio Braci Pietrzak (płatności gotówką lub kartą) przy ul. Pszczyńskiej 192 w Gliwicach.
 5. Bony Upominkowe są ważne do dnia 31.12.2019 r. Po tym terminie Bony nie będą realizowane.
 6. Bony Upominkowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
 7. Bony Upominkowe są bonami jednorazowego użytku i podlegają zwrotowi.
 8. Bony Upominkowe które są uszkodzone, lub nie posiadają hologramu, nie będą akceptowane.
 9. Bony mogą być przyjęte jako środek płatności za dowolną usługę dostępna w studio Braci Pietrzak w przypadku, gdy:

  a) wartość wykupionej usługi jest równa wartości nominalnej Bonu;
  b)wartość wykupionej usługi przekracza wartość nominalną Bonu (klient dopłaca kwotę przekraczającą wartość Bonu gotówką lub kartą)
  c) wartość wykupionej usługi jest niższa niż wartość nominalna Bonu (klientowi nie przysługuje prawo zwrotu niewykorzystanej wartości).
 10. Bony Upominkowe są środkiem płatności uznawanym w Studio Braci Pietrzak od dnia 01.09.2017 roku do odwołania.
 11. Wszelkie uwagi i reklamacje należy zgłaszać w formie pisemnej do: Bracia Pietrzak S.C. Robert Pietrzak, Mariusz Pietrzak, Gliwice, ul. Pszczyńska 192, 44-100.
X
X