Miesięczne szkolenie Bracia Pietrzak - Bracia Pietrzak
+48 516 002 003

Miesięczne szkolenie Car Detailing w studiu Bracia Pietrzak

 

Doskonal swoje umiejętności, gdzie innowacja spotyka się z tradycją – Bracia Pietrzak!

Nasze studio to nie tylko miejsce, to arena, gdzie walczymy z każdą rysą, każdą plamą, przekształcając każdy pojazd w dzieło sztuki. Tutaj, w Bracia Pietrzak, nauka nigdy się nie kończy, a perfekcja to standard.

Podejmij wyzwanie – stań się ekspertem, którego szukają najlepsze salony na świecie!

 

 

Podczas tego intensywnego szkolenia, zdobędziesz wiedzę od podstaw aż po zaawansowane techniki, które definiują światowy top car detailing. Nasi eksperci, prawdziwi artyści w swoim fachu, przekażą Ci tajniki pracy z najnowszymi technologiami, takimi jak powłoki grafenowe i ceramiczne, które rewolucjonizują branżę. Przekraczaj granice możliwości – uczyń z detailing’u swoją pasję i profesję!

Bracia Pietrzak to synonim jakości i precyzji. To tutaj, w sercu Europy, kształtujemy przyszłość detailing’u, łącząc dziedzictwo rzemiosła z innowacyjnością. To tutaj możesz stać się częścią elity, która definiuje standardy na globalnym rynku. Zainwestuj w siebie – zdobądź umiejętności, które zwiększą wartość Twojej pracy i otworzą przed Tobą nowe możliwości kariery! Nie jest to zwykłe szkolenie. To miesiąc intensywnej praktyki, który przemieni Twoją pasję w rzemiosło na najwyższym poziomie. Bracia Pietrzak to więcej niż marka – to obietnica perfekcji.

Dołącz do nas – stań się częścią legendy, buduj z nami przyszłość detailing’u!

 

Szkolenie trwa miesiąc kalendarzowy, podczas szkolenia pracujesz razem z nami – otrzymujesz swojego trenera, który cały czas jest dla Ciebie!

Koszt szkolenia to 10 000 netto PLN a miejsce szkolenia to Gliwice – studio Car Detailing Bracia Pietrzak.