+48 516 002 003

Promocyjny Pakiet Wakacyjny

Wakacje to czas regeneracji również dla naszych samochodów! Sprawdź promocyjny Pakiet Wakacyjny!

Profesjonalne SPA dla Twojego samochodu w salonie Braci Pietrzak. Skorzystaj z naszego nowego Pakietu Wakacyjnego i profesjonalnie zadbaj o swój samochód. Nasza propozycja przeznaczona jest dla Klientów z całej Polski, którzy chcą zadbać o swoje samochody w jednym z najnowocześniejszych salonów detailingowych w Polsce. Masz unikatowe auto i chcesz zatroszczyć się o nie w wyjątkowy sposób – nasza propozycja jest dla Ciebie.

Oferujemy profesjonalne usługi detailingowe specjalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zoptymalizowane zabiegi pod konkretne samochody, które wymagają najwyższej klasy zabezpieczenia. Możesz wybierać z całej gamy różnych usług począwszy od profesjonalnych powłok ceramicznych, folii ochronnych, renowacji lakieru po regenerację wnętrz i elementów ozdobnych.

Skorzystaj z naszych usług detailingowych, nawet podczas Twojego urlopu. W Pakiecie Wakacyjnym masz szereg różnych korzyści do dyspozycji:

Skontaktuj się z nami, opowiedz naszemu opiekunowi o swoim samochodzie oraz o tym na czym Ci zależy. Sporządzimy ofertę specjalnie dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań! Zadzwoń tel: 516 002 003 lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Zobacz nasze realizacje i dołącz do grona zadowolonych Klientów Braci Pietrzak!

Pakiet Wakacyjny realizowany jest w salonie Braci Pietrzak przez profesjonalnych detailerów. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji najwyższej jakości detailingu dla wszystkich klas samochodów. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, zadbaj o swój samochód w jednym z najnowocześniejszych salonów car detailingu w Polsce. Korzystamy z najwyższej klasy chemii detailingowej marki Delixirum, która gwarantuje wyśmienite efekty i znakomitą trwałość.

Nie czekaj zarezerwuj już teraz i skorzystaj z promocji!