CUPRA Formentor - Bracia Pietrzak
+48 516 002 003
CUPRA Formentor
Data realizacji: 2024.03.22
Wykonane usługi
Ochrona ceramiczna:
  • Powłoka grafenowa DELIXIRUM Black
  • Powłoka ceramiczna wszystkich szyb
  • Powłoka ceramiczna frontów felg
 

Renowacja:
  • korekta lakieru
Z pasją do detali i perfekcji prezentujemy historię, w której zaangażowanie i innowacyjność kreują nie tylko pojazd, ale także niezapomniane wrażenia naszego klienta.
Tu, w Bracia Pietrzak Car Detailing, świętujemy finał starannego procesu, gdzie zastosowanie grafenowej powłoki ochronnej DELIXIRUM na karoserii tego wyjątkowego auta przekształciło jego zewnętrzną warstwę w fortecę odporności. To zaawansowana technologia, która zapewnia lakierowi długotrwałą ochronę przed zarysowaniami, blaknięciem, a także wpływami środowiska, która teraz rozszerza swoje działanie na szyby i felgi, zapewniając pełną tarczę obronną.
Obejmujemy naszą opieką nie tylko samochód, ale także doświadczenia, jakie niesie ze sobą – wierzymy, że zadbany do najmniejszego szczegółu samochód potrafi odmienić perspektywę i komfort jazdy. Każde spotkanie z klientem i każda wykonana przez nas praca to historie, które piszą się nie tylko na lakierze, ale również w pamięci – historie pełne satysfakcji i dumy, które dzisiaj wzbogacają się o kolejny rozdział.
Gratulacje dla właściciela Formentora – niech każda droga staje się sceną dla wyrafinowanego stylu i innowacyjnej ochrony, którą gwarantuje DELIXIRUM. Oto przyszłość detalingu, która zaczyna się dzisiaj, razem z Tobą.
Potrzebujesz
podobnych usług?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI