Ochrona lakieru folią

Ochrona lakieru folią

  • Ekstremalne testy, Twoja spokojna głowa:
  • Bloczek betonowy: Parkowanie bez strachu o otarcia!
  • Kamienie: Jazda po żwirze bez odprysków!
  • Spray farba: Skuteczna bariera przed wandalizmem!
  • Paintball: Ochrona przed owadami i zabrudzeniami!
  • Szczotka druciana: Twoje auto lśni nawet po nieumiejętnym myciu!
  • Ogień: Wytrzymałość na ekstremalne temperatury!
  • Piasek: Nieskazitelny lakier mimo piaskowania!

Pakiet Front

maska zderzak lampy
**** NETTO

Grubość folii

****
**** NETTO

Grubość folii

****

Pakiet Full Front

maska zderzak lampy
**** NETTO

Grubość folii

****
**** NETTO

Grubość folii

****

Pakiet Full Body

maska zderzak lampy
**** NETTO

Grubość folii

100mm
**** NETTO

Grubość folii

250mm

Opis usługi

Drogi Kierowco, czy marzysz o samochodzie, który zawsze wygląda jak nowy?

Każdy z nas pragnie, by nasze auta lśniły blaskiem, niezależnie od trudnych warunków na drodze. Niestety, codzienne użytkowanie, drobne otarcia, kamienie, wandalizm czy ekstremalne warunki pogodowe mogą zniszczyć ten ideał.

Mamy rozwiązanie, które zmienia marzenia w rzeczywistość!

 

Poznaj naszą rewolucyjną folię ochronną, która zapewni Twojemu samochodowi nieskazitelny wygląd na długie lata.

 

 

Po wszystkich testach usunęliśmy połowę folii z maski i… lakier jak nowy! Wyobraź sobie, ile czasu, pieniędzy i stresu zaoszczędzisz, gdy Twój samochód będzie zawsze w perfekcyjnym stanie.

 

Na folię udzielamy aż 15-letniej gwarancji DELIXIRUM®!

Najczęściej zadawane pytania

Folia PPF (Paint Protection Film) to przezroczysta, wytrzymała folia ochronna, która jest aplikowana na lakier samochodu w celu ochrony przed zarysowaniami, odpryskami, promieniowaniem UV i innymi szkodliwymi czynnikami.

Nasze innowacyjne testy udowadniają jej niezrównaną wytrzymałość i skuteczność:

Bloczek betonowy: Parkowanie bez strachu o otarcia!
Kamienie: Jazda po żwirze bez odprysków!
Spray farba: Skuteczna bariera przed wandalizmem!
Paintball: Ochrona przed owadami i zabrudzeniami!
Szczotka druciana: Twoje auto lśni nawet po nieumiejętnym myciu!
Ogień: Wytrzymałość na ekstremalne temperatury!
Piasek: Nieskazitelny lakier mimo piaskowania!

Tak, folia PPF chroni lakier przed promieniowaniem UV, co zapobiega blaknięciu i matowieniu lakieru, zapewniając długotrwały połysk i głębię koloru. Jeżeli wolisz możemy pokryć lakier Twojego matową folią nadając mu efektowny efekt "zmrożenia"

Folia PPF nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Można myć samochód jak zwykle, choć zaleca się unikanie agresywnych środków chemicznych i myjni automatycznych z twardymi szczotkami.

Folia PPF jest wyjątkowo trwała i może wytrzymać wiele lat, zapewniając ochronę lakieru.

Tak, na folię udzielamy aż 15-letniej gwarancji DELIXIRUM®, co świadczy o jej wysokiej jakości i trwałości.

Tak, folia PPF skutecznie chroni przed zarysowaniami, odpryskami kamieni oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą powstać w wyniku codziennego użytkowania samochodu.

Tak, folia PPF może być usunięta bez uszkodzenia lakieru samochodu.

Tak, folia PPF tworzy skuteczną barierę przed farbami sprayowymi i innymi substancjami używanymi przez wandali. W przypadku aktów wandalizmu, folia chroni lakier i ułatwia usunięcie farby.

Użytkownicy folii PPF zazwyczaj chwalą jej wytrzymałość, skuteczność ochrony oraz długowieczność. Wielu z nich podkreśla, że folia pozwala zachować perfekcyjny wygląd samochodu przez długie lata, co przekłada się na większą wartość pojazdu przy ewentualnej sprzedaży.

Najczęściej zadawane pytania

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania:
+48 516 002 003

Ostatnie realizacje

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną