Zmiana Koloru Auta Folią

Zmiana koloru auta przy użyciu folii to najlepszy sposób na nowe oblicze samochodu oraz bycie wyjątkowym. Oklejanie karoserii to przede wszystkim alternatywa do nieodwracalnego i droższego procesu malowania. W dodatku podczas oklejania samochodów folią zabezpieczamy ich oryginalną powłokę lakierniczą, co pozwala zachować jej idealny stan i podwyższyć wartość samochodu przy odsprzedaży.
Zapraszamy do kontaktu klientów z całego Śląska: Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze oraz z obszaru całej Polski.Zalety oklejania:

  • Dowolność w wyborze koloru

  • Możliwość tworzenia stylizacji


  • Proces zupełnie odwracalny

  • Usługa tańsza od lakierowania

  • Właściwości ochronne


Oklejanie aut folią to idealny sposób na zupełnie inny wygląd pojazdu oraz podkreślenie swojej wyjątkowości. Szeroka paleta najróżniejszych kolorów, odcieni i struktur umożliwia przejście niesamowitych metamorfoz przez każdy samochód. Olbrzymim plusem folii jest możliwość ich demontażu, dzięki czemu w każdej chwili możemy powrócić do pierwotnego wyglądu naszego auta, wybrać zupełnie nowy kolor, bądź przeprowadzić delikatną stylizację. Możemy dzięki temu uniknąć malowania samochodu, co jest usługą droższą, bardziej czasochłonną, a przede wszystkim problematyczną ze względu na ryzyko podejrzenia o wypadkowość pojazdu. Folie do zmiany koloru ze względu na swoją wytrzymałość w znacznym stopniu chronią karoserię przed zarysowaniami, dzięki czemu jej powierzchnia jest zawsze w idealnym stanie, a wartość pojazdu jest znacznie wyższa ze względu na jego salonowy stan. W przypadku posiadania aut firmowych, naklejanie folii na samochód to łatwy, szybki i tani sposób na ujednolicenie całej floty.
*Zmianę koloru auta foliami zalecamy wszystkim samochodom, których właściciel marzy o unikatowym wyglądzie swojego pojazdu oraz nie chce korzystać z usługi lakierowania.


Zobacz nasze pozostałe usługi


X
X