Zmiana Koloru Samochodu Foliami - Oklejanie samochodu

Oklejanie samochodów - najważniejsze zalety

Zmiana koloru auta przy użyciu folii to najlepszy sposób na nowe oblicze samochodu oraz bycie wyjątkowym. Oklejanie karoserii to przede wszystkim alternatywa do nieodwracalnego i droższego procesu malowania. W dodatku podczas oklejania samochodów folią zabezpieczamy ich oryginalną powłokę lakierniczą, co pozwala zachować jej idealny stan i podwyższyć wartość samochodu przy odsprzedaży.
Zapraszamy do kontaktu klientów z całego Śląska: Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze oraz z obszaru całej Polski.Zalety oklejania:

  • Dowolność w wyborze koloru

  • Możliwość tworzenia stylizacji


  • Proces zupełnie odwracalny

  • Usługa tańsza od lakierowania

  • Właściwości ochronne


Oklejanie aut folią to idealny sposób na zupełnie inny wygląd pojazdu oraz podkreślenie swojej wyjątkowości. Szeroka paleta najróżniejszych kolorów, odcieni i struktur umożliwia przejście niesamowitych metamorfoz przez każdy samochód. Olbrzymim plusem jest fakt, że folie ochronne dają możliwość ich demontażu, dzięki czemu w każdej chwili możemy powrócić do pierwotnego koloru auta, wybrać zupełnie nowy kolor, bądź przeprowadzić delikatną stylizację.

Zmiana koloru samochodu foliami ciekawą alternatywą dla malowania

Profesjonalne oklejanie samochodów folią pozwala uniknąć malowania samochodu, co jest usługą droższą, bardziej czasochłonną, a przede wszystkim problematyczną ze względu na ryzyko podejrzenia o wypadkowość pojazdu. Folie do zmiany koloru ze względu na swoją wytrzymałość w znacznym stopniu chronią karoserię przed zarysowaniami, dzięki czemu jej powierzchnia jest zawsze w idealnym stanie, a wartość pojazdu jest znacznie wyższa ze względu na jego salonowy stan. W przypadku posiadania aut firmowych, naklejanie folii na samochód to łatwy, szybki i tani sposób na ujednolicenie całej floty.
*Zmianę koloru auta foliami zalecamy wszystkim samochodom, których właściciel marzy o unikatowym wyglądzie swojego pojazdu oraz nie chce korzystać z usługi lakierowania.


Zobacz nasze pozostałe usługi


X
X