Auto detaling

w najlepszym wydaniu

Bentley Continental GT Speed

Ochrona powłoką

Powłoka ceramiczna delixirum platinium

Korekta lakieru:

Renowacja lakieru
Renowacja kloszy

Ochrona foliami

Czyszczenie skór
Detailing wnętrza
Detailing komory silnika

ZA NAMI AKCJA GRUNTOWNA RENOWACJA

Naszą misją było doprowadzenie do salonowego stanu Bentleya od Richter Motors. Jego czarny lakier w ciągu 10 lat użytkowania uległ mocnemu zmatowieniu, odświeżenia wymagała również luksusowa kabina.
Pieczołowicie zajęliśmy się każdym centymetrem kwadratowym samochodu – renowacji poddaliśmy lakier, przednie i tylne klosze, wnęki klamek i najbardziej eksploatowane elementy wnętrza – kierownicę i fotel kierowcy. Gruntowny detailing przeszły skórzane fotele, dywaniki oraz komora silnika.
Ukoronowaniem prac była aplikacja na odnowioną powierzchnię lakieru ceramiki, która pokryła go absolutnie gładką, nieskazitelną powłoką, wydobywając głębię koloru, nadając mu szklisty blask a przede wszystkim chroniąc – przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, korozją, agresywną chemią i brudem (również owadami i ptasimi odchodami).

Koniecznie zobaczcie efekt finalny oraz różnicę PRZED i PO, którą prezentujemy na detalach

Potrzebujesz podobnych usług?

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną