Auto detaling

w najlepszym wydaniu

BMW 750i – Przemysław Saleta

RENOWACJA I ZABEZPIECZENIE NIEMIECKIEJ LIMUZYNY

BMW 750i – Przemysław Saleta
Czy jest ktoś kto nie zna Przemka Salety?
My mieliśmy okazję poznać Przemka i jeden z jego samochodów osobiście i dość… dokładnie. A czym jeździ tak wielki facet? Oczywiście czymś wielkim!

Nasza gwiazda przyjechała do nas BMW e38 – dwunastocylindrowy okręt flagowy BMW z końca lat dziewięćdziesiątych, wymagał od nas sporo pracy i zaangażowania
Zaczęliśmy od usunięcia wgniotek na lakierze po czym przeprowadziliśmy korektę i regenerację na całym samochodzie. Lampy i reflektory też zyskały nowe życie dzięki zabiegom naszych detailerów. Wymieniliśmy też pękniętą przednią szybę

Zadbaliśmy o to, by Przemek dobrze czuł się w środku swojego krążownika – cała skórzana tapicerka została przez nas gruntownie zregenerowana i odświeżona – pachnie i wygląda jak 20 lat temu!
Prace zakończyło perfekcyjne zabezpieczenie – aplikacja powłoki ceramicznej na lakier oraz impregnacja tapicerki dzięki temu Beemka będzie cieszyć właściciela przez kolejne lata!

Potrzebujesz podobnych usług?

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną