Auto detaling

w najlepszym wydaniu

BMW M4

Ochrona powłoką

Ochrona grafenowa lakieru delixirum black
Komplet szyb
Fronty felg
Reflektory
Lampy tył
Impregnacja skór

Ochrona foliami

Pakiet optymalny
Zderzak
Reflektory
Maska
Ochrona folią zderzaka
Ochrona folią maski
Ochrona folią reflektorów
Ochrona folią błotników przód
Ochrona folią lusterek
Ochrona folią przestrzeni pod klamkami
Ochrona folią tylnej przestrzeni bagażowej
Ochrona folią dekory piano zewnętrzne
Ochrona folią dekory piano wewnętrzne

Naszym dzisiejszym bohaterem jest czarne BMW M4 – ikona mocy i stylu, która wymagała ochrony godnej swojego statusu.
Największym wyzwaniem było zabezpieczenie najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów tego luksusowego pojazdu. Nasza odpowiedź? Zaawansowana technologia w postaci samoregenerującej folii bezbarwnej PPF. Ta innowacyjna folia nie tylko chroni lakier przed zarysowaniami, uderzeniami kamieni i szkodliwym działaniem promieni UV, ale także dzięki swoim samoregenerującym właściwościom, jest w stanie „wyleczyć” mniejsze zadrapania, przywracając perfekcyjny wygląd powierzchni.
Ale to nie wszystko. Aby zapewnić kompleksową ochronę, zdecydowaliśmy się również na zastosowanie powłoki grafenowej Delixirum Black na lakier oraz felgi. Ta rewolucyjna powłoka nie tylko dodaje głębi i blasku czarnemu lakierowi, ale także tworzy wyjątkowo odporną barierę przeciwko zanieczyszczeniom i korozji. Felgi, często pomijane w procesie detailingu, dzięki Delixirum Black zyskują dodatkową warstwę ochronną, która nie tylko wydłuża ich żywotność, ale także ułatwia utrzymanie ich w czystości.
W Bracia Pietrzak Car Detailing wierzymy, że każdy detal ma znaczenie, a nasza pasja i doświadczenie pozwalają nam dostarczać usługi na najwyższym poziomie. To BMW M4 nie jest tylko pojazdem – to dzieło sztuki na kołach, które dzięki naszym zabiegom będzie służyło i cieszyło oko swojego właściciela przez lata.
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli zadbać również o Twoje auto z taką samą pasją i precyzją

Potrzebujesz podobnych usług?

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną