Ceramic Pro


Piękny, lśniący lakier, ponadto odporny na zarysowania i dobrze chroniony przed wszelkimi niekorzystnymi czynnikami to marzenie prawdopodobnie każdego posiadacza samochodu. Poprzez nowoczesne i udoskonalone na przestrzeni ostatnich lat technologie jest to możliwe. Niezawodne i trwałe zabezpieczenie lakieru samochodowego powłoką ceramiczną ciągle jest jednak wyzwaniem, któremu podoła tylko duża wiedza aplikatorów i ich doświadczenie.

Co więc należy zrobić? Możliwości jest wiele, a jedną z rozsądniejszych jest pokrycie lakieru ochronną warstwą Ceramic Pro Light, która oprócz tego, że skutecznie zabezpieczy go przed zniszczeniami, dodatkowo będzie również dbać o jego wygląd. W jaki sposób? Poprzez nadanie karoserii wyjątkowego blasku i ochrony w jednym. Dodatkowo sam lakier zyska głębi i skutecznie zostanie podkreślony oraz wydobyty jego kolor. Auto zyskuje odporność na promieniowanie UV, korozję, oksydację czy też wyjątkowo wysoką temperaturę. Ponadto zabieg ten jest również niezwykle trwały i skuteczny. Cena wykonania powłoki Ceramic Pro light uzależniona jest od wielkości samochodu.

Oferowana przez nas ochrona lakieru samochodowego jest usługą, którą stosuje się na samochody nowe i używane. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie doradzimy i podpowiemy jaką opcję najlepiej wybrać.

Zobacz nasze pozostałe usługi


X
X