Auto detaling

w najlepszym wydaniu

Mercedes Maybach

Ochrona powłoką

Ochrona grafenowa lakieru delixirum black
Komplet szyb
Fronty felg
Impregnacja skór

Korekta lakieru:

Polerowanie program 1

Ochrona foliami

Pakiet optymalny
Zderzak
Reflektory
Maska
Ochrona folią zderzaka
Ochrona folią maski
Ochrona folią reflektorów
Ochrona folią błotników przód
Ochrona folią lusterek
Ochrona folią przestrzeni pod klamkami
Ochrona folią tylnej przestrzeni bagażowej
Ochrona folią słupki a
Ochrona folią dekory piano zewnętrzne

Detailing wnętrza

Czyszczenie skór + impregnacja

Podnieśliśmy ochronę Mercedesa Maybacha na poziom królewski!
Mercedes Maybach to nie tylko symbol luksusu, ale dzięki naszej interwencji stał się także bastionem bezpieczeństwa i elegancji. Oto jak zatroszczyliśmy się o ten wyjątkowy pojazd:
Bezbarwna Ochrona PPF: Zabezpieczyliśmy przód tego wspaniałego auta oraz wszystkie elementy narażone na uszkodzenia, stosując samoregenerującą się folię PPF. Dzięki niej, nawet najdrobniejsze zarysowania nie są w stanie naruszyć doskonałości jego wyglądu.
Powłoka Grafenowa DELIXIRUM Black: Zrobiliśmy krok dalej, pokrywając całość karoserii ekstremalnie twardą i odporną powłoką grafenową. To nie tylko dodaje blasku, ale przede wszystkim zapewnia nieporównywalną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami.
Pielęgnacja Wnętrza: Nie zapomnieliśmy o wnętrzu – skórzana tapicerka została przez nas zaimpregnowana specjalistycznym środkiem, gwarantującym jej długotrwałą świeżość i elegancję. Na szybach również zastosowaliśmy powłokę, zapewniającą dodatkową ochronę oraz bezpieczeństwo.
Bezpieczny Transport: Po zakończeniu procesu zabezpieczania, Maybach został przez nas starannie zapakowany na krytą lawetę i bezpiecznie odwieziony do garażu właściciela. Każdy etap tego procesu był wykonywany z największą precyzją i dbałością o szczegóły.
W Bracia Pietrzak Car Detailing traktujemy każde auto jak dzieło sztuki, zapewniając mu najlepszą możliwą ochronę i pielęgnację.
 Pozwól, że zajmiemy się także Twoim pojazdem! ✨

Potrzebujesz podobnych usług?

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną