Auto detaling

w najlepszym wydaniu

Porsche 944

Ochrona powłoką

Ochrona grafenowa lakieru delixirum black
Komplet szyb
Fronty felg

Korekta lakieru:

Polerowanie program 2

Detailing wnętrza

Czyszczenie skór + impregnacja
Czyszczenie plastików
Czyszczenie podsufitki
Czyszczenie pasów
Czyszczenie podłogi
Czyszczenie bagażnika
Czyszczenie podwozia
Czyszczenie dywaników

Kiedy klasyka spotyka się z nowoczesnością, rodzą się niezapomniane dzieła. Właśnie taki projekt mieliśmy przyjemność realizować w naszym studio detailingu – Porsche 944, prawdziwy youngtimer, przeszedł metamorfozę, która nie tylko uwypukliła jego klasyczną urodę, ale także zapewniła ochronę na lata.
Zaczęliśmy od renowacji lakieru – każda krzywizna, każdy kąt tego ikonicznego modelu został dopieszczony z pasją i precyzją, która stanowi o naszym rzemiośle. Lakier odzyskał swoją oryginalną głębię i blask, stając się lustrzanym odbiciem najwyższych standardów.
Następnie aplikacja grafenowej powłoki DELIXIRUM Black przeniosła ochronę i wygląd Porsche na poziom, który zasługuje na miano sztuki detailingu. Powłoka ta nie tylko zabezpiecza lakier przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale również podkreśla intensywność koloru, dając efekt, który przyciąga spojrzenia.
Ceramiczne zabezpieczenie szyb to inwestycja w klarowność i bezpieczeństwo. Zapewniliśmy, że każda podróż, niezależnie od warunków atmosferycznych, będzie przebiegać w perfekcyjnej widoczności.
Nie zapomnieliśmy również o felgach – powłoka grafenowa na frontach felg to nie tylko elegancja, ale także łatwość w utrzymaniu ich w nienagannej czystości.
Wyciąganie gniotek przywróciło karoserii idealną linię, usuwając każdy ślad czasu, który mógłby naruszyć jej perfekcyjny wygląd.
Detailing wnętrza to kropka nad „i” – każdy element, od konsoli po fotele, został dokładnie odnowiony i zabezpieczony, by czar pierwszego wrażenia nigdy się nie zatarł.
Porsche 944 w naszym wykonaniu to dowód na to, że prawdziwa pasja w połączeniu z wiedzą i najnowszymi technologiami potrafi stworzyć coś, co przekracza granice zwykłego auto detailingu. To arcydzieło gotowe na kolejne dekady na drodze, zachwycające tak samo, jak w dniu swojego debiutu.
Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych projektów i pamiętajcie, w Bracia Pietrzak – tworzymy historię na nowo.

Potrzebujesz podobnych usług?

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną