Auto detaling

w najlepszym wydaniu

Porsche Boxster – Adam Kornacki

Ochrona powłoką

Ochrona grafenowa lakieru delixirum black
Komplet szyb
Fronty felg
Zaciski hamulcowe
Reflektory
Lampy tył
Plastik
Impregnacja skór
Tapicerka materiałowa

Korekta lakieru:

Polerowanie program 2

Detailing wnętrza

Czyszczenie skór + impregnacja
Czyszczenie plastików
Czyszczenie pasów
Czyszczenie podłogi
Czyszczenie bagażnika
Czyszczenie podwozia
Czyszczenie dywaników
Ozonowanie wnętrza

W chwili, gdy pasja spotyka się z perfekcją, powstaje dzieło, które przekracza granice zwykłego car detailingu. Dziś mamy zaszczyt ogłosić, że już po raz dziewiąty mieliśmy okazję otoczyć naszą opieką brykę zacnego znawcy motoryzacji, Adama Kornackiego. To dla nas więcej niż usługa – to ceremonia perfekcji.
Tym razem, nasza ekipa wykrzesała z jej lakieru głębię czerni, godną oceanicznych głębin, aplikując niezrównaną powłokę grafenową DELIXIRUM Black. Jednak to dopiero początek podróży w świat detali, którym oddaliśmy się bez reszty.
Rozpoczęliśmy od mycia podwozia, zapewniając solidne fundamenty dla przyszłych zabiegów. Następnie, dzięki korekcie dwuetapowej, lakier odzyskał blask czystości i głębię, która odbija światło niczym diament. Parkingowe przygody zostawiły ślady? Bez obaw, usunięcie wgnieceń to dla nas codzienność. Szklana powierzchnia? Nasza ceramika szyb stanowi dla niej tarczę godną najdzielniejszych wojowników.
Nie zaniedbujemy detali. Felgi, te obrotowe dzieła sztuki, zostały przez nas dogłębnie wyczyszczone i zabezpieczone, podobnie jak zaciski hamulcowe, które teraz świecą niczym oczka szczęścia na każdym metrze drogi. Tapicerka, dotknięta naszymi rękoma, przeszła transformację – przez punktową regenerację i lakierowanie, po impregnację, która od teraz będzie bronić każdego włókna przed kaprysami losu.
Nie zapomnieliśmy o dachu, który teraz, czysty i zaimpregnowany, może stawić czoło każdemu, nawet najbardziej kapryśnemu niebu.
Lecz co sprawia, że nasza praca ma wartość? To zaufanie klienta – największy komplement i dowód uznania dla naszej pasji i zaangażowania. To, że Adam Kornacki powrócił do nas już po raz dziewiąty, jest dla nas dowodem na to, że nasza filozofia „ponad wszystko stawiać na jakość” znajduje odzwierciedlenie nie tylko w lśniących lakierach, ale przede wszystkim w satysfakcji naszych Klientów.
Z wdzięcznością oddajemy więc klucze do kolejnego, zjawiskowo zabezpieczonego samochodu, a serca i umysły – już przygotowujemy na kolejne wyzwania, które niesie z sobą przyszłość w świecie car detailingu, gdzie nie ma miejsca na półśrodki, a jedynie na pełną, nieskazitelną doskonałość.

Potrzebujesz podobnych usług?

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną