Auto detaling

w najlepszym wydaniu

Porsche GT3

Ochrona powłoką

Ochrona grafenowa lakieru delixirum black
Komplet szyb
Fronty felg
Reflektory
Lampy tył
Impregnacja skór

Ochrona foliami

Pakiet premium
Wszystkie powierzchnie lakierowane
Ochrona folią reflektorów
Ochrona folią lamp tył

Przedstawiamy Porsche GT3, które właśnie przeszło kompleksowe zabezpieczenie w naszym studiu. Nasze podejście gwarantuje, że Twój samochód będzie wyglądał olśniewająco przez wiele lat, a właściciel będzie mógł cieszyć się bezproblemową jazdą. Jak to osiągnęliśmy?
 Zabezpieczenie wszystkich lakierowanych elementów folią PPF: Bezbarwna folia ochronna PPF to tarcza, która chroni lakier przed zarysowaniami, odpryskami i uszkodzeniami. Ten GT3 będzie zawsze wyglądał jak nowy przez długie lata!
 Powłoka grafenowa: Najnowocześniejsza technologia w ochronie lakieru. Grafen zapewnia niesamowitą odporność na uszkodzenia, łatwość w czyszczeniu i wyjątkowy połysk.
 Ceramika szyb: Doskonała widoczność i ochrona przed brudem, wodą i zanieczyszczeniami. Dzięki ceramicznej powłoce szyby pozostaną czyste, a kierowca będzie mógł cieszyć się jazdą w każdych warunkach pogodowych.
 Ceramika frontów felg: Felgi są narażone na brud i zanieczyszczenia jak żaden inny element auta. Nasza grafenowa powłoka zapewnia, że fronty felg będą wyglądały nieskazitelnie, a czyszczenie stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek.
 Impregnacja tapicerki: Wnętrze będzie wyglądać świeżo i czysto przez długi czas. Impregnacja chroni przed plamami, brudem i zużyciem, zapewniając komfort na najwyższym poziomie.
Czy jesteś gotów zabezpieczyć swoje auto na najwyższym poziomie? Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cieszą się pięknem i ochroną swoich pojazdów dzięki Bracia Pietrzak Car Detailing. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się perfekcyjnym wyglądem swojego samochodu!

Potrzebujesz podobnych usług?

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną