-50% na 13 Urodziny!

 • Specjalna oferta :  -50% na 13 Urodziny!

Opis usługi

🔺 Chcesz, aby Twój samochód błyszczał jak nigdy wcześniej? Teraz to możliwe! 🔺

Bracia Pietrzak Car Detailing zaprasza na wyjątkową promocję z okazji 13 urodzin! 🎉

Tylko teraz, aplikacja powłoki grafenowej DELIXIRUM Black z 10-letnią gwarancją za 50% ceny – tylko 2450 PLN netto zamiast 4900 PLN netto!

 

Oferta dostępna tylko dla pierwszych 50 klientów!

 

Wypełnij krótki formularz, aby zagwarantować sobie usługę za pół ceny. Nie pozwól, by Twoje auto przegapiło taką okazję! 🚗✨

Zakres usługi

 • aplikacja grafenowej powłoki DELIXIRUM Black 4900PLN  2450 PLN netto

Formularz promocyjny

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania:
  +48 516 002 003

  Zaufali nam

  Czesław Mozil

  Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

  Adam Kornacki

  Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

  Mariusz Kałamaga

  Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

  Przemysław Saleta

  Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

  Irek Bieleninik

  Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

  Robert Burneika

  Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

  Robert Korólczyk

  Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

  Grzegorz Cebula "C-Bool"

  Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

   

  Zaufali nam

  Kontakt

  Zarezerwuj bezpłatną
  konsultację telefoniczną