10-lecie Bracia Pietrzak - Bracia Pietrzak
+48 516 002 003
10-lecie Bracia Pietrzak
Data realizacji: 2021.06.11

Kilka dni temu obchodziliśmy nasze 10-lecie…

Wciąż pamiętamy dzień, w którym zakładaliśmy naszą firmę. Od tego momentu przebyliśmy długą i ewolucyjną podróż. Przed laty zaczynaliśmy z setkami marzeń, nadzieją i ogromnym entuzjazmem, a dzisiaj, kiedy obchodzimy kolejny rok jej narodzin, nic się nie zmieniło, poza tym, że spełniliśmy nasze marzenia i mamy teraz wiele nowych.
Dzisiaj, gdy zakończyliśmy kolejny udany rok, świętujemy, że udało nam się stworzyć dla siebie znaczącą przestrzeń na rynku i mamy nadzieję, że będziemy nadal osiągać kolejne kamienie milowe i bić własne rekordy. Obiecujemy, że nie zamierzamy ograniczać się tylko do tego, ale będziemy tworzyć i osiągać nowe standardy w branży. Mamy nie tylko nadzieję, ale mocno wierzymy, że razem możemy zrobić wszystko!

Sukces to efekt ciągłej pracy zespołowej, zatem – Wielkie brawa i podziękowania dla naszych wszystkich fantastycznych pracowników oraz partnerów biznesowych – dzięki Wam ta firma jest niesamowita! Dziękujemy każdemu, kto pomagał nam budować sukces Bracia Pietrzak Car Detailing 360!

Chcemy podziękować partnerom tego wydarzenia:
E1 Gokart Chorzów– za udostępnienie wspaniałego miejsca do organizacji takiej imprezy,
C-Bool – za świętną oprawę muzyczną,
PATAYA SUSHI – za przepyszny catering,
Delfina i Bartek– dzięki Wam wiemy jak wygląda akrobatyka najwyższych lotów

Potrzebujesz
podobnych usług?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI