Ariel Atom - Adam Kornacki - Bracia Pietrzak
+48 516 002 003
Ariel Atom – Adam Kornacki
Data realizacji: 2022.12.22
Wykonane usługi
Ochrona ceramiczna:
  • Powłoka grafenowa DELIXIRUM Black
  • Zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną
 

Renowacja:
  • korekta lakieru
 

Pielęgnacja:
  • detailing wnętrza
  • detailing komory silnika
No niby wiemy, że dzisiaj może nie jest najlepsza pogoda, aby przejechać się takim samochodem… Tym bardziej jednak przyjemność sprawiło nam wrócenie to tej realizacji. I pomarzenie sobie…
…o tym jak pięknie by było dzisiaj poczuć letnie słońce oraz letni ciepły wiatr podczas podróży rakietą Adama Kornackiego.
Jak wiecie, to już kolejne auto Adama, którym mieliśmy przyjemność się zająć – to wyjątkowy, tak rzadko spotykany na drogach Ariel Atom!
Prace zaczęliśmy od renowacji lakieru atomowej bryki Adama – efekt zobaczycie na zdjęciach (zobaczcie co zrobiliśmy z tłumikiem 😊 ). Kolejnym etapem była ochrona wrażliwych na uszkodzenia elementów samochodu (rakiety?) – folią bezbarwną – dzięki temu kamyki, ryski już Arielowi nie są straszne. Warto też wspomnieć, że folia ta ma właściwości samoregeneracyjne – w większości przypadków wystarczy ciepło i rysa znika… Po tym wszystkim wisienka na torcie – aplikacja grafenowej powłoki DELIXIRUM Black. Oprócz 10-letniej ochrony lakieru zapewnia ona ten wyjątkowy, szklisty blask.
Potrzebujesz
podobnych usług?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI