Kia Sportage - Bracia Pietrzak
+48 516 002 003
Kia Sportage
Data realizacji: 2022.07.11
Wykonane usługi
Ochrona ceramiczna:
  • Powłoka ceramiczna DELIXIRUM Platinium
  • Powłoka ceramiczna wszystkich szyb

Fabrycznie nową Kię Sportage zabezpieczyliśmy 7-letnią, ceramiczną powłoką ochronną – DELIXIRUM Platinium.
Oto najważniejsze korzyści, jakie daje aplikacja powłoki ceramicznej w nowym samochodzie:

-Powłoka ceramiczna ma właściwości superhydrofobowe, co powoduje, że kwaśny deszcz, zabrudzenia i osady po prostu zsuną się z lakieru Twojego samochodu – tak samo jak śnieg, lód czy nawet ptasie odchody.
Niejednorotnie widziałeś pewnie spękania oraz zmatowienia lakieru na samochodzie – Dzieje się tak, ponieważ słońce emituje promienie ultrafioletowe, które mają destrukcyjny wpływ na lakier samochodu. Powłoka ceramiczna zapewnia warstwę ochronną przed promieniami UV, zachowując kolor samochodu bez zmian. Ta dodatkowa warstwa ochronna chroni również Twój pojazd przed utlenianiem i rdzą.
-Posiadanie powłoki ceramicznej na samochodzie eliminuje konieczność woskowania. Zazwyczaj wosk samochodowy wystarcza średnio na trzy miesiące, co wymaga ponownego woskowania – powłoka zapewnia piękny wygląd oraz wlaściwości przez cały czas gwarantowany przez producenta (7-lat w przypadku DELIXIRUM Platinium – produktu użytego do zabezpieczenia tej Kii)
-Powłoka nadaje samochodowi szklisty, błyszczący wygląd. Błyszczące wykończenie utrzymuje się znacznie dłużej, ponieważ nie blaknie z upływem czasu lub pod wpływem promieni słonecznych jak wosk.
DELIXIRUM Platinium wiąże się z lakierem Twojego samochodu na poziomie molekularnym. Rezultatem jest twardsza, trwała warstwa ochronna.

Jeśli planujesz zakup nowego samochodu, zachęcamy do aplikacji powłoki ceramicznej od razu po wyjeżdzie z salonu. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny .

Potrzebujesz
podobnych usług?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI