Skoda Enyaq - Bracia Pietrzak
+48 516 002 003
Skoda Enyaq
Data realizacji: 2023.03.09
Wykonane usługi
Ochrona ceramiczna:
  • Powłoka grafenowa DELIXIRUM Black
  • Powłoka ceramiczna wszystkich szyb
  • Impregnacja skór

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym najnowszym projektem zabezpieczenia samochodu. Zabezpieczyliśmy Skodę Enyaq powłoką grafenową DELIXIRUM Black! To nie tylko zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale także dodaje niesamowitej głębi i połysku do lakieru.

Wykonaliśmy również zabezpieczenie wszystkich szyb powłoką ceramiczną, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo, przednie reflektory zostały zabezpieczone bezbarwną folią ochronną, aby zapewnić ochronę przed drobnymi kamyczkami i uszkodzeniami.

I jakby tego było mało, zaimpregnowaliśmy skórzaną tapicerkę, aby chronić ją przed plamami i zapewnić łatwe utrzymanie czystości. Oto kompleksowe zabezpieczenie dla Twojego samochodu!

Czy chcesz, aby Twój samochód również był zabezpieczony w taki sposób? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę i uzyskać więcej informacji o naszych usługach zabezpieczenia samochodu. Działaj już teraz, aby zabezpieczyć swój samochód przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez długi czas!

Potrzebujesz
podobnych usług?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI