Toyota Tundra - Bracia Pietrzak
+48 516 002 003
Toyota Tundra
Data realizacji: 2024.02.01
Wykonane usługi
Ochrona ceramiczna:
  • Powłoka grafenowa DELIXIRUM Black
 

Renowacja:
  • renowacja lakieru
 

Pielęgnacja:
  • detailing wnętrza
Chcielibyśmy podzielić się z Wami pewnym wyjątkowym doświadczeniem, które ostatnio mieliśmy przyjemność przeżyć. Do naszego studia zawitał prawdziwy kolos drogowy – Toyota Tundra!
To „maleństwo”, jak delikatnie lubimy je nazywać, przeszło przez nasze ręce, a raczej przez nasze szczegółowe i precyzyjne techniki detailingowe. Rozpoczęliśmy od wyjątkowo dokładnego umycia, gdzie każdy zakamarek został pieczołowicie oczyszczony. Następnie przyszedł czas na korektę lakieru, która to umożliwiła nam pozbycie się wszelkich zarysowań oraz zmatowień, przywracając jej pierwotny blask i głębię koloru.
Ale to nie koniec! Chcąc zapewnić maksymalną ochronę i trwałość efektów naszej pracy, zabezpieczyliśmy lakier tego giganta grafenową powłoką DELIXIRUM Black. Jest to rozwiązanie z najwyższej półki, które nie tylko zwiększa odporność na czynniki zewnętrzne, ale także nadaje niesamowity połysk. A co najlepsze, powłoka ta posiada 10-letnią gwarancję!
Jesteśmy dumni, że mogliśmy zadbać o tak imponujący pojazd i równie szczęśliwi, mogąc podzielić się z Wami efektami naszej pracy.
Potrzebujesz
podobnych usług?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI