Auto detaling

w najlepszym wydaniu

Volkswagen Passat

Ochrona powłoką

Ochrona grafenowa lakieru delixirum black

Korekta lakieru:

Polerowanie program 2

Detailing wnętrza

Czyszczenie skór + impregnacja

Dziś z dumą prezentujemy efekt naszych intensywnych prac nad Volkswagenem Passatem, który przeszedł niesamowitą metamorfozę w naszym studiu!
Oto, co zrobiliśmy, aby ten wspaniały samochód wyglądał jak nowy:
Dwuetapowa korekta lakieru – Usunęliśmy wszelkie rysy i zmatowienia, przywracając lakierowi jego pierwotny blask i głębię koloru.
Powłoka grafenowa DELIXIRUM Black – Zastosowaliśmy najnowszą technologię ochrony lakieru, która zapewnia niesamowitą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dajemy na nią aż 10-letnią gwarancję!
Czyszczenie i impregnacja skór – Wnętrze zostało dokładnie wyczyszczone i zaimpregnowane, co zabezpieczyło skórzaną tapicerkę przed zużyciem i nadało jej elegancki wygląd.
Efekt końcowy jest spektakularny! Passat wygląda, jakby dopiero co wyjechał z salonu.
Jesteśmy niesamowicie dumni z rezultatów naszej pracy i cieszymy się, że mogliśmy przywrócić temu samochodowi jego dawny blask.

Potrzebujesz podobnych usług?

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Czesław Mozil

Zobaczcie tylko jak wygląda moje VOLVO z przebiegiem ponad 400tys. km! Jak nowe! Samochód został poddany serii zabiegów renowacyjnych (korekta lakieru, usuwanie wgnieceń, renowacja kloszy, czyszczenie i renowacja tapicerki)

Adam Kornacki

Mój Lexus LC500h niebawem skończy 4 lata. Ale od dzisiaj znów wygląda jak nowy. Dzięki Braciom Pietrzak  otrzymał powłokę ceramiczną DELIXIRUM na zewnątrz i wewnątrz. I jest piękny, prawda???

Mariusz Kałamaga

Pełny profesjonalizm! Bardzo polecam i namawiam, samochód po wizycie u Braci wygląda jak nowy i taki stan dzięki powłoce ceramicznej utrzymuje się przez wiele dni użytkowania w czasie jesiennej aury. Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Przemysław Saleta

Chłopaki naprawdę robią super robotę!  Samochód jak nowy! Dziękuję!!! Teraz jak nowe dziecko w rodzinie, rocznik 1996, BMW 750i – pachnie i wygląda jak 20 lat temu. Bracia Pietrzak usunęli wgniotki na lakierze oraz  przeprowadzili korektę i regenerację na całym samochodzie.

Irek Bieleninik

Moja dwuipółletnia Skoda Superb po zabiegach renowacji, pielęgnacji i aplikacji powłoki ceramicznej wygląda, jakby dopiero zjechała z taśmy produkcyjnej, a może nawet lepiej! Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i fantastyczna obsługa salonu – gorąco polecam!

Robert Burneika

Hardkorowe odnowienie mojej BMW 750Li! Dzieki dla Braci Pietrzak! Nie ma lipy!! Bracia Pietrzak tutaj w Gliwicach robią ekstra robotę a nie jakieś tam kanapeczki! Beemka wygląda jak z salonu i do tego pokryli ją hardkorowym DELIXIRUM!

Robert Korólczyk

Pełen profesjonalizm na każdym kroku, życzliwa obsługa, ekipa chłopaków pracujących z pasją oraz to co dla mnie było bezcenne: poczucie bezpieczeństwa, że zostawiam swój skarb w dobrych rękach. Dla mnie jesteście prawdziwymi mistrzami!

Grzegorz Cebula "C-Bool"

Oddałem ostatnio auto w profesjonalne ręce Braci Pietrzak, którzy mieli dla mnie rozwiązanie. Cały samochód został oklejony bezbarwną folią zabezpieczającą a dodatkowo zaaplikowana została powłoka ceramiczna DELIXIRUM, dzięki której mycie samochodu to teraz czysta przyjemność!

 

Zaufali nam

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną
konsultację telefoniczną