Zabezpieczenie Lakieru Folią Bezbarwną

Zabezpieczenie lakieru folią - najważniejsze zalety

Metoda zabezpieczenia powierzchni karoserii, charakteryzująca się niesamowitą trwałością oraz posiadaniem zdolności do samoregeneracji. Dzięki folii, uchronimy karoserię od głębokich rys oraz odprysków. Tego typu ochrony lakieru zapobiegają również negatywnym skutkom działania promieni UV oraz agresywnej chemii.
Na zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną zapraszamy do kontaktu klientów z całego Śląska: Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze oraz z obszaru całej Polski.Chcesz poznać więcej szczegołów?

Zadzwoń 516 002 003

Zalety folii ochronnych

  • najlepsza, dostępna na rynku ochrona przed uszkodzeniami lakieru tj. grubymi rysami, odpryskami, zarysowaniami
  • jest niewidoczna dla oka

  • samoregeneruje się pod wpływem temperatury
  • istnieje możliwość ściągnięcia po jakimś czasie folii i nałożenie nowej
  • nie jest to koszt, jest to inwestycja, która podnosi wartość auta przy odsprzedaży

  • 10 lat pisemnej gwarancji (na pęknięcia, żółknięcia, rozwarstwianie, łuszczenie)
  • "używamy najskuteczniejszej na rynku folii samoregenerującej klasy PREMIUM - LLumar PPF Platinium"


Folia bezbarwna - gruba i wytrzymała ochrona lakieru

Bezbarwne, bądź matowe folie ochronne są stosunkowo nowym sposobem zabezpieczeń samochodów. Przede wszystkim folie tego typu są bardzo grube (ok. 150mik.), dzięki czemu pozwalają zabezpieczyć lakier nawet od bardzo grubych zarysowań. Charakteryzują się niesamowitą trwałością, a w zależności od wyboru klienta są zupełnie klarowne i niewidoczne dla oka, bądź matowe dzięki czemu zmieniają metaliczny lakier w satynę.

Ochrona lakieru a zdolność do samoregeneracji

Najbardziej spektakularną właściwością takiej folii jest zdolność do samoregeneracji. Nawet wyraźne i dosyć głębokie zarysowania pod wpływem promieni słonecznych bądź ciepłej wody, potrafią samoczynnie się eliminować. Nie sposób również pominąć faktu, że folia bezbarwna to jedyny sposób na zapobiegnięcie tworzeniu się odprysków po uderzeniach drobnych kamieni. Ochrona tego typu przeciwdziała również działaniu promieni UV i agresywnej chemii.

Zabezpieczenie lakieru to proces w pełni odwracalny

Ochrona lakieru folią to proces zupełnie odwracalny, nie wpływa na głębię koloru lakieru i nie ma żadnego wpływu na gwarancję pojazdu.
*Zabezpieczenia lakieru folią bezbarwną polecane są szczególnie dla samochodów nowych bądź używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru


Zobacz nasze pozostałe usługi